Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna 16..20°C
  vihm
Homme 16..20°C
  selgevihm
Ülehomme 15..20°C
      est   eng  
 
esmaspäev 21. august 11:13
Esilehekülg Lääne-Virumaa hariduse päev 2017

Lääne-Virumaa hariduse päev 201730.augustil kell 9.30-14.30 toimub Rakvere Ametikoolis taaskord iga-aastane hariduse päev, mille eesmärgiks oluliste haridusteemade arutamine erinevate osapoolte osavõtul. Tegemist on haridusvaldkonna erinevate osapoolte ühisseminariga, kus kuulatakse erinevaid ettekandeid ja arutatakse mitmesugustel haridusteemadel.  Hariduse päevale on kutsutud Lääne-Viru maakonna üldhariduskoolide ja lasteadade õpetajad, koolijuhid, õppejõud, koolieelsete lasteasutuste juhid ja kõik teised, kes tunnevad huvi haridusvaldkonna vastu ning on selle valdkonnaga seotud. Keskmiselt igal aastal sellest üritusest osa võtnud ligi 300 inimest. Hariduse päeva toetavad Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik. 

Hariduse päeval tunnustavad Lääne-Viru Omavalitsuste Liit ja Lääne-Viru maavalitsus ka maakonda uuest õppeaastast tööle tulevaid noori õpetajaid ning uusi haridusasutuste juhte. Sellel aastal esineb peaettekandega Eesti Rahva Muuseumi direktor Tõnis Lukas teemal "Õpime endale, mitte õpetajale, aga õpetame õpilast silmas pidades, mitte endale". Teiste ettekannetega esinevad Sisekaitseakadeemia rektor Katri Raik teemal "Kuidas saada edukaks koolijuhiks/õpetajaks ehk kes see direktor/õpetaja ikka on? ja  Vabariigi Presidendi vabakonnanõunik ja kodanikuühiskonna edendaja Urmo Kübar teemal "Heade kodanike kasvulava".

 

Peale põhiettekandeid on Teil võimalik valida 12 erinevast teematoast endale meelepärane, kus osaleda ja arutada erinevatel teemadel. Teematubadega saate tutvuda päevakavas.


Päevakavaga saad tutvuda SIIN


Palume registreeruda hariduse päevale elektrooniliselt hiljemalt 21. augustiks SIIN


NB! Teematubadesse saate registreeruda peale registreerimist hariduse päevale samal lehel!

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!
Made by 
www.wiseman.ee