Lääne-Virumaa info, uudised ja kaart
vihm
Täna -1..5°C
  lorts
Homme -1..5°C
  lorts
Ülehomme 0..4°C
      est   eng  
 
esmaspäev 10. detsember 09:20
Esilehekülg Maakonna info Kultuur Lääne-Virumaa raamatukogud

Lääne-Virumaa raamatukogud



Lääne-Virumaa rahvaraamatukogud kaardil

(Info lahtioleku aegade kohta ja kontaktide kohta leitav kaardil raamatukogu nimele klikkides).


Rakvere linnas:

Lääne-Virumaa Keskraamatukogu
Aadress: Lai 7, Rakvere 44308
Telefon: 322 5970
E-post: lvkrk@lvkrk.ee
Juhataja: Kaili Õunapuu-Seidelberg


Haljala vallas:

Haljala Vallaraamatukogu
Aadress: Tallinna 13, Haljala 45301
Telefon: 325 0602 
E-post: haljalark@haljala.ee
Juhataja: Maiga Parksepp


Aaspere haruraamatukogu
Aadress: Aaspere 45302 (Aaspere Külakoda)
Telefon: 325 0588
E-post: 
aaspererk@haljala.ee
Raamatukoguhoidja: Aili Floren


Varangu haruraamatukogu
Aadress: Essu küla 45303
Telefon: 329 2133 (Essus)
E-post: varangurk@haljala.ee
Raamatukoguhoidja: Urve Kingumets


Karepa haruraamatukogu
Aadress: Karepa 45401
Telefon: 322 1821
E-post: karepark@haljala.ee
Raamatukoguhoidja: Ene Loo


Vergi haruraamatukogu
Aadress: Vergi 45501
Telefon: 325 2595
E-post: vergirk@haljala.ee
Raamatukoguhoidja: Ülle Tamm

Vihula haruraamatukogu
Aadress: Vihula 45402 
Telefon: 329 2636
E-post: vihulark@haljala.ee
Raamatukoguhoidja:Tiina Tälli

Võsu haruraamatukogu
Aadress: Mere 6, Võsu 45501 
Telefon: 325 8648 
E-post: vosurk@haljala.ee
Raamatukoguhoidja: Anneli Alemaa

Võsupere haruraamatukogu
Aadress:Mudila, Võsupere küla, 45405
Telefon: 323 4130 
E-post: vosupererk@haljala.ee
Raamatukoguhoidja: Aili Raudla 


Kadrina vallas:

Kadrina Valla Raamatukogu

Aadress: Viru 2, Kadrina 45201
Telefon: 325 0107
E-post: raamatukogu@kadrina.ee
Juhataja: Ene Heide

Kadrina Valla Raamatukogu Hulja filiaal
Aadress: Tõnismäe 18, Hulja 45203 
Telefon: 325 2440
E-post:Gerda.Ansi@kadrina.ee
Raamatukoguhoidja: Gerda Ansi

Kadrina Valla Raamatukogu Vohnja filiaal
Aadress: 45204 Vohnja

Telefon: 323 3491
E-post: Ly.Pajussaar@kadrina.ee
Raamatukoguhoidja: Ly Pajussaar

Kadrina Valla Raamatukogu Kihlevere filiaal
Aadress: Külavahe tee 2-1, Kihlevere 45215 
Telefon: 329 8491
E-post: Eha.Tingas@kadrina.ee
Raamatukoguhoidja: Eha Tingas

Kadrina Valla Raamatukogu Viitna filiaal
Aadress:Puraviku 1-5, Viitna  45202 
Telefon: 327 1090
E-post:
Aino.Kaljo@kadrina.ee
Raamatukoguhoidja: Aino Kaljo


Rakvere vallas: 

Sõmeru raamatukogu

Aadress: Kooli 2, Sõmeru 44201
Telefon: 322 0850
E-post: somerurk@someru.ee
Direktor: Ene Tamm

Lepna haruraamatukogu
Aadress: Lepna 44305
Telefon: 323 3617
E-post: Lepna@rakverevald.ee
Raamatukoguhoidja: Jaana Ant

Uhtna raamatukogu

Aadress: Nooruse 11, Uhtna 44202
Telefon: 3250533
E-post: uhtnark@someru.ee
Direktor: Inge Pikkoja 


Tapa vallas:

Tapa Linnaraamatukogu

Aadress: Kooli 6, Tapa 45106
Telefon: 323 2080
E-post: info@tapa.lib.ee
Juhataja: Kersti Burk 

Jäneda haruraamatukogu 
Aadress: Jäneda, Tapa vald 73602
Telefon: 389 8330
E-post: janeda@tapa.lib.ee
Raamatukoguhoidja: Sirje Reinula

Lehtse haruraamatukogu
Aadress: Rägavere tee 19, Lehtse 73601
Telefon: 383 3388
E-post: lehtse@tapa.lib.ee
Raamatukoguhoidja: Airi Nurk

Saksi haruraamatukogu
Aadress: Moe 1, Tapa vald 45005
Telefon: 323 9315
E-post: saksi@tapa.lib.ee
Raamatukoguhoidja: Sirje Võsa


Tamsalu Raamatukogu

Aadress: Sõpruse 3, Tamsalu 46106
Telefon: 323 0365
E-post: tamsrk@hot.ee
Juhataja kt: Ira Kasekamp

Assamalla raamatukogu

Aadress: Assamalla 46006
Telefon: 323 5187
E-post: assamallark@tamsalu.ee
Juhataja: Leana Uutma

Vajangu raamatukogu

Aadress: Vajangu 46002
Telefon: 325 5571
E-post: leili.virks@tamsalu.ee
Juhataja: Leili Virks


Vinni vallas:

Vinni-Pajusti raamatukogu

Aadress: Sõpruse 1a, Vinni 46601
Kontakt: 325 7160, vinni.raamat@vinnivald.ee
Juhataja: Ere Tammeorg

Kadila laenutuspunkt
Aadress: Kadila 46605
Telefon: 323 5127


Roela raamatukogu

Aadress: Roela 46602
Telefon: 329 7266
E-post: roela.rk@vinnivald.ee
Juhataja: Sirje Raudmäe

Tudu raamatukogu

Aadress: Tudu 46606
Telefon: 323 5645
E-post: tudu.raamat@vinnivald.ee
Juhataja Katrin Kastemäe


Viru-Jaagupi raamatukogu

Aadress: Kooli tee 7, Viru-Jaagupi 46604
Telefon: 329 6102
E-post: vjraamatukogu@vinnivald.ee
Juhataja: Ülle Rajamart


Ulvi raamatukogu

Aadress: Mõisa tee 5, Ulvi küla, Põlula 46701
Telefon: 329 3224
E-post: ulvi.raamatukogu@mail.ee
Juhataja: Tea Järvis

Laekvere raamatukogu

Aadress: Salutaguse tee 2, Laekvere 46501
Telefon: 329 5392
E-post: laekvere.raamat@vinnivald.ee
Juhataja: Maarika Lausvee



Muuga haruraamatukogu

Aadress: Alekvere tee 1, Muuga 46502
Telefon: 329 4475
E-post: muuga.raamat@vinnivald.ee
Raamatukoguhoidja: Maarika Lausvee

Venevere haruraamatukogu
Aadress: Venevere 46504
Telefon: 325 3820
E-post: venevere.raamat@vinnivald.ee
Raamatukoguhoidja: Karin Tampere


Viru-Nigula vallas:

Viru-Nigula valla raamatukogu:

E-post: vallaraamatukogu@viru-nigula.ee 
Juhataja: Leili Eiskop 322 1724
Aadress: Koidu 75, Kunda 44108
Telefon: 322 1824

Aseri haruraamatukogu

Keskpõik 2, Aseri 43401
raamatukogu@aseri.ee
Telefon: 3351422
Raamatukoguhoidjad: Heili Nõmmets, Marget Karnetova

Viru-Nigula haruraamatukogu

Aadress: Kirikaia 2, Viru-Nigula 44001
Telefon: 329 4516
E-post: raamatukogu@viru-nigula.ee
Raamatukoguhoidja: Mervi Lilleoja


Väike-Maarja vallas:

Väike-Maarja Valla Raamatukogu

Aadress: Lõuna 10, Väike-Maarja 46202
Telefon: 325 5045
E-post: raamatukogu@v-maarja.ee
Juhataja: Kristel Lehtme

Kiltsi haruraamatukogu
Aadress: Turu 13, Kiltsi 46201
Telefon: 322 0342
E-post: kiltsiraamat@gmail.com
Raamatukoguhoidja: Riina Tali

Triigi haruraamatukogu
Aadress: Triigi 46203
Telefon: 323 5304
E-post: Tiiu.Grynthal@mail.ee
Raamatukoguhoidja: Tiiu Grünthal

Simuna raamatukogu
Aadress: Lai 5, Simuna 46401
Telefon: 323 7381
E-post: Riina.Raamat@mail.ee
Raamatukoguhoidja: Riina Tülli

Rakke raamatukogu

Aadress: Faehlmanni 26, Rakke 46301
Telefon: 329 1266
E-post: raamatukogu@rakke.ee
Juhataja: Kadi Keär

Lahu laenutuspunkt
Aadress: Kõpsta küla, Rakke 46314
Telefon: 325 3434
E-post: lahu.raamatukogu@mail.ee
Raamatukoguhoidja: Heli Lehtmets

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit    Rakvere, Kreutzwaldi 5, tel: 325 8044       Kirjuta toimetajale!




Made by 
www.wiseman.ee