« Tagasi

Aita valida Lääne-Viru maakonna Aasta tegu

Ajaleht Virumaa Teataja ja Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) selgitavad välja maakonna 2022. aasta silmapaistvaimat tegu. Konkurss toimub juba 20. korda.

Lääne-Virumaa Aasta teo tiitel antakse välja kahes kategoorias: isikutegu ja ettevõtte/asutuse/organisatsiooni ehk ühistegu. Sel aastal on konkursi isikuteo kategoorias 7 nominenti, ühisteo kategoorias püüab väärikat tiitlit 11 tegu. Nominentidest saad põhjalikuma ülevaate Virumaa Teataja artiklist.

Aasta teo valimisel lähtutakse järgmistest kriteeriumidest: eriline edu; vajalik ja kordaläinud suurüritus; oluline ehitis või loominguline saavutus; paik või asi, mida võib pidada 2022. aasta märgiks. Aasta teo tiitli vääriline on tegu või üritus, millest räägitakse ka tulevikus kui märgist kodukülas, -vallas, -linnas, -maakonnas. Varasemate aastate laureaatidega saad tutvuda siin.

Aita ka sina kaasa Lääne-Virumaa Aasta teo valimisel ja anna oma hääl! Hääletada saab nii pabersedelil posti teel, raamatukogudes kui ka VIROL-i kodulehel. Võitjad kuulutatakse välja 3. veebruaril 2023 Aasta teo galaüritusel.

Hääletamine kestab 15.12.2022 kuni 06.01.2023.

     HÄÄLETA SIIN