« Tagasi

Lääne-Virumaa suurim haridusseminar avab traditsiooniliselt uue õppeaasta

 

23.augustil korraldab Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) Rakvere Ametikoolis taaskord iga-aastane hariduse päev, mille eesmärgiks on oluliste haridusteemade arutamine erinevate osapoolte osavõtul. Tegemist on haridusvaldkonna erinevate osapoolte ühisseminariga, kus kuulatakse erinevaid ettekandeid ja arutatakse erinevatel haridusteemadel.  Hariduse päevale on kutsutud Lääne-Viru maakonna üldhariduskoolide ja lasteaia õpetajad, koolijuhid, õppejõud, koolieelsete lasteasutuste juhid ja kõik teised, kes tunnevad huvi haridusvaldkonna vastu ning on selle valdkonnaga seotud.

VIROL tegevjuhi Sven Hõbemägi sõnul tutvustab VIROL hariduse päeva raames muuhulgas traditsiooniliselt maakonda uuest õppeaastast tööle asuvaid noori õpetajaid ning uusi haridusasutuste juhte. Sellel aastal esinevad seminaril muuhulgas ettekannetega ajaloolane David Vseviov ning matemaatik Krista Fischer, lisas Hõbemägi.

Päevakava ja registreerumislink elektrooniliselt hiljemalt 16. augustiks aadressil: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEKkACVdAn0b7E8bdfFRi3U5ktKO9O1cUbUew8cdzN15UeXA/viewform

 

Hea Lääne-Viru hariduse päeval osaleja!

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit järgib Terviseameti poolt kehtestatud nõudeid COVID-19 leviku piiramiseks. Kogu meie meeskond teeb kõik endast oleneva vastavalt väljatöötatud tegevuskavale.

Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti nõuetele tuleb kõigil Lääne-Viru hariduse päeval  osalejatel seminarile saabumisel esitada digitõend, et osaleda hariduse päeval turvaliselt

Saabumisel palume esitada üks kolmest dokumendist:

-COVID vaktsineerimise tõend
-COVID (negatiivse PCR) testi tõend (tehtud viimase 72h jooksul)
-COVID läbipõdemise tõend

Mõistvale suhtumisele lootes!