19. novembril toimub kriisiõppepäev Kundas, Viru-Nigula vallas!

Kriisiõppepäeva Kundas, Viru-Nigula vallas 19. novembril 2019 kell 13:00-18:00

Asukoht Lasteaia 4, Kunda, Viru-Nigula vald, Lääne-Virumaa

 

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit koostöös Lääne-Viru turvalisuse nõukogu, Päästeameti ning Politsei- ja Piirivalveametiga korraldavad elanikkonnakaitse teemalist kriisideks valmistumise õppepäeva.

Teema: Kriisideks valmistumine ning kogukonna teadlikkuse ja oskuste suurendamine läbi lauaõppuse meetodi.

Sihtrühm:  Kunda ja Viru-Nigula valla kogukonna eestvedajad ja aktiivsed liikmed; linnaosavanemad; vallavanemad; külavanemad; kogukonda arendavate MTÜ-de juhid; KÜ juhid ja aktiivsed liikmed; kohaliku omavalitsuse esindajad ning inimesed kes tulevikus sooviksid antud valdkonnaga tegeleda oma kogukonnas.

Kriisiõppepäeva raames saavad osalejad põhjalikud teadmised sellest, millised kitsaskohad kriisisituatsioonides neid oma kogukonnas ohustavad. Millised on need valdkonnad, mis vajaksid kogukonnas kaardistust, et kogukond oskaks kriisisituatsioonides läbimõeldut tegutseda ja saaks vajadusel hakkama ilma abi saabumiseta kuni 7 järjestikust ööpäeva.

Kriisiõppepäevad toimuvad maakonnas kõikides omavalitsustes lauaõppe meetodil, mis koosneb kolmest kaasusest. Sealhulgas keskendutakse eraldi ka meditsiinilisele kaasusele, kus käsitletakse kodust ravimivaru ning elupäästvat esmaabi. Osalejad saavad kõiki vajalikke elupäästva esmaabi võtteid katsetada ka praktiliselt Rakvere Haigla ekspertide juhendamise

 

 

Kriisiõppepäevale registreerimineSIIT

 

 

Lisainfo: sirli.kapper@virol.ee või tel. 524 1280

 

Päevakava leitav siit: