4.06.20

 

 

Fotokonkursi eesmärk on jäädvustada Lääne-Virumaa loodust, üritusi, inimesi ja objekte, mille tulemusena tekib fotopank ning maakonna kinkeraamat.

Fotokonkursile saab töid esitada kolmes kategoorias: inimesed ja üritused, loodus ning Euroopa Liidu fondide abil elluviidud projektid.

Võistlusfotod tuleb saata aadressile fotokonkurss@virol.ee kuni 30. oktoobrini 2020. Fotod peavad olema tehtud Lääne-Virumaal.

Iga foto esitamisel tuleb märkida foto pealkiri ja kategooria, koha/objekti/ürituse/asja nimi või selgitus ning autori ees- ja perekonnanimi, vanus ja kontaktandmed (e-posti aadress, telefon).

 

Fotokonkursi kohta loe täiendavat infot konkursi statuudist

 

Konkursile saabunud pilte näed vasakult menüüst kategooriale vajutades.

 

 Isikuandmete kaitsest.

Teie privaatsus ja isikuandmed on meile äärmiselt olulised! Et saaksite osaleda fotokonkursil „Minu eriline Lääne-Virumaa" peame koguma ja töötlema Teie isikuandmeid (nimi, vanus, e-posti aadress, telefoninumber). Teie andmeid ei jagata ega kasutata muuks otstarbeks. Kogutud andmed kustutatakse koheselt, kui neid enam asjakohaseks otstarbeks ei vajata. Andmete kogumine konkursi läbiviimiseks toimub isikuandmete kaitse üldmääruse artikli 6 lõike 1 punkti f alusel. Isikuandmete vastutav töötleja on Lääne-Viru Omavalitsuste Liit. Andmekaitseametniku kontakt: andmekaitseametnik@virol.ee