11.09.19
ÜLDHARIDUSKOOLID  LÄÄNE-VIRUMAAL       
       
KOOL e-post tel aadress
Haljala Kool kool@haljala.edu.ee 3250900; 56206929 Rakvere mnt 10, 45301 Haljala alev
Võsu Kool info@vosukool.ee 3238390; 56495863 Kooli 1, 45501 Võsu, Haljala vald
Kadrina Keskkool info@kadrina.edu.ee 3225640 Rakvere tee 4, 45201 Kadrina alev, Kadrrina vald
Vohnja Lasteaed-Algkool kool@vohnja.edu.ee 3233425 45204 Vohnja küla, Kadrina vald
Jäneda Kool kool@janedakool.ee 3898231 Jäneda 73602, Tapa vald
Lehtse Kool info@lehtsekool.ee 3833334 Rägavere tee 19, 73601 Lehtse alevik, Tapa vald
Tamsalu Gümnaasium tamsalug@estpak.ee   Kesk 11, Tamsalu 46106, Tapa vald
Tapa Gümnaasium gymnaasium@tapa.ee; kool@tapagymnaasium.ee 3222311 Pargi 12, 45106 Tapa linn, Tapa vald
Tapa Vene Põhikool info@tapavpk.ee 3278351 Nooruse 2, 45106 Tapa linn, Tapa vald
Vajangu Põhikool kool@vajangu.ee   Kooli 1, Vajangu 46200, Tapa vald,
Rakvere Eragümnaasium reg@reg.ee 3223940 Tööstuse 12, 44311 Rakvere  linn
Rakvere Gümnaasium post@rakgym.edu.ee 3223684 Vabaduse 1, 44316 Rakvere  linn
Rakvere Põhikool rpk@rakverepk.ee 3295930 Tartu 2, 44309 Rakvere  linn
Rakvere Reaalgümnaasium info@rrg.ee 3223472 Võidu 67, 44313 Rakvere  linn
Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium rtg@neti.ee 3225147; 3242775 Rohuaia 12, 44308 Rakvere  linn
Rakvere Waldorfkool rwk@rakverewaldorfkool.ee 53429004 Pikk 18, 44307 Rakvere  linn
Lasila Põhikool info@lasila.edu.ee 3252075; 53306353 Vahtra pst 17/1, 44401 Lasila küla, Rakvere vald
Sõmeru Põhikool kool@someru.edu.ee 3220640, 55537828 Kooli 4, Sõmeru 44305, Rakvere vald
Uhtna Põhikool info@uhtna.edu.ee 3257768 Nooruse 18, Uhtna 44202, Rakvere vald
Veltsi Lasteaed-Algkool kool@veltsi.edu.ee 56607462 Veltsi tee 9, Veltsi küla 44414, Rakvere vald
FerdinandVonWrangell`i nimeline Roela Lasteaed-Põhikool roela.kool@vinnivald.ee 3297151 Järve 1, 46602 Roela, Vinni vald
Muuga-Laekvere Kool laekvere.kool@vinnivald.ee 3295281 Kesk 8, 46501 Laekvere alevik, Vinni vald
Põlula Kool polula.kool@vinnivald.ee 3293287 Põlula 46711, Vinni vald
Tudu Kool tudu.kool@vinnivald.ee 3235647, 5237173 Rakvere mnt.13, Tudu 46606, Vinni vald
Vinni-Pajusti Gümnaasium vpg@vpg.edu.ee 56252690, 3278080, 3278081 Tammiku 9, Vinni 46601, Vinni vald
Aseri Kool kool@aserik.edu.ee 3351211; 3351538 Kool i2, 43401 Aseri, V-Nigula vald
Kunda Ühisgümnaasium info@kundakool.ee 3221248 Kasemäe 22, 44107 Kunda, V-Nigula vald
Vasta Kool vastakool@vastakool.ee 3294556; 5182049 Vasta küla 44034 ,Viru-Nigula vald
Kiltsi Põhikool kiltsipk@kiltsimois.ee 3253411; 5202921 Kiltsi mõis, 46201 Liiva küla, V-Maarja vald
Rakke Kool kool@rakke.edu.ee 3291350 Fr.R.Faehlmanni 46, 46301 Rakke, V-Maarja vald
Simuna Kool info@simunakool.ee 3237280 Lai 11, 46401 Simuna, V-Maarja vald
Väike-Maarja Gümnaasium info@vmg.v-maarja.ee 3270910; 3261482(algkl) Pikk 1, 46202 Väike-Maarja, V-Maarja vald
       
AMETIKOOLID:      
Rakvere Ametikool info@rak.ee 3295030 Piiri 8, 44316 Rakvere  linn
       
ERIKOOLID:      
Porkuni Kool kool@porkunikool.ee 3222369; 5067620; 3222360 Ilumäe tee 6, Porkuni küla 46001, Tapa vald
Näpi Kool info@vaekyla.edu.ee 3250930 Näpi tee 10, Näpi 44305, Rakvere vald
       
Maarjamaa Hariduskolleegiumi Valgejõe Õppekeskus valgejoe@mhk.edu.ee 56698907 Linda10, 45108 Tapa  linn
       
KÕRGKOOLIDLÄÄNE-VIRUMAAL:      
Tallinna tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituut info@lvrkk.ee 3295950 Tiigivahe tee 2, Mõdriku 46609, Vinni vald
      Rohuaia 12, 44308 Rakvere  linn
Sisekaitseakadeemia Väike-Maarja Õppekeskus paula.vaab@sisekaitse.ee 3228450 Jakob Liiv i6, 46202 Väike-Maarja
Tallinna Ülikooli Rakvere Kolledž rakvere@tlu.ee 53441820 Pikk 40, 44307 Rakvere   linn