14.01.19

LAULU- JA TANTUPEO  EELPROOVID  2019  LÄÄNE-VIRUMAAL

 

TANTSUPEO EELPROOVID  - Rakvere Gümnaasiumis Vabaduse pst 1, Rakvere

 

6. – 8. kl

I  -  K.  23.jaanuar            10.00 – 11.15     võimla                                                                          

II – K.  27.märts               13.00 – 14.00     võimla

 

 

C-rühmad

I –  K. 23.jaan                  13.30 – 15.30    võimla

II – K. 27.märts               10.00 – 12.00    võimla

 

I eelproov 26. jaanuar, laupäev

 

aula                                                               võimla

10.00 – 11.50    S2                                       10.00 – 11.00   pererühmad

12.30 – 13.40    S3                                       12.15 – 13.30    N1

14.10 – 15.50    S4                                      14.20 – 15.40    N2

 

 

Võimlejad

L. 16.märts– Tamsalu Kultuurimajas

 

 

RAHVAMUUSIKUTE EELPROOVID

 

L. 26.01 Lasnamäe Muusikakool Punane 69, 13619 Tallinn

10.00-12.00  Näppepillid, viiulid

12.30-15.00  Koondorkester, akordionid

15.30-18.00  Kandled, torupillid

 

 

 

 

LAULUPEO EELPROOVID

 

 NAK I   Kunda ja Uhtna     P. 13.jaan    11.00 – 15.00    Kohtla -Järvel Kultuurikeskus

                                Rakke     P. 17.veeb    10.30 – 15.30    Jõgeva Kultuurikeskus

NAK II   kõik                          L.   6.apr       10.00 – 13.00    Haljala RM

 

MEK I                                      P. 13.jaan     12.45 – 17.30    Kohtla-Järve Kultuurikeskus

+ noored mehed, kes ei saa reedel, 18.jaan kl 14 koos POK I laulda

MEK II                                     L. 30.märts 12.00 – 17.30    Rakvere RM (rahvamaja)

 

POK I                                       R. 18.jaan    14.30  - 18.15    Rakvere Gümnaasium

POK II                                     L. 30.märts  13.30 -  18.00    Rakvere RM  (rahvamaja)

 

VMUK I                                   R. 15.märts  9.00 – 12.45      Rakvere Gümnaasiumi Tallinna tn maja

                                                                                                   (algklasside maja)

 

LAK I                                       T. 12.veeb    10.00 -  13.30    Rakvere Gümnaasium

                                                                       14.30 – 18.30

LAK II                                      K. 17.apr       9.00 -  13.00    Rakvere Gümnaasium

14.00 – 18.00   

VLAK I                                      L. 4.mai       10.00  - 12.00    Rohuaia lasteaed

 

SEK I                                         L. 16.veeb    9.00 – 13.30    Haljala RM 

SEK II                                        L. 6.apr        11.15 – 15.15    Haljala RM

                                                                        16.00 – 21.15

 

VSEK I                                      E. 11.märts  18.30 – 21.30   Rohuaia lasteaed 

VSEK II                                     E. 29.apr      18.30  - 21.30   Rohuaia lasteaed 

 

 

PP I                                          L. 2.veeb      11.00 – 14.45    Kunda Ühisgümnaasium

PP II                                        L. 27.aprill    11.00 – 14.45    Kunda Ühisgümnaasium

 

SO I                                         L. 16.veeb    10.00 – 15.00    Rapla Kultuurikeskus

SO II                                        P. 28.apr      11.00 – 15.00    Rapla Kultuurikeskus