Maakonna 2022.a sotsiaalvaldkonna tunnustused ootavad kandidaate

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) ja Tallinna Tehnikakõrgkooli Teenusmajanduse Instituut kuulutavad välja konkursi Lääne-Viru maakonna 2022.aasta sotsiaalvaldkonda panustajate leidmiseks.

Konkursi eesmärgiks on tunnustada maakonna sotsiaalvaldkonna töötajaid ja organisatsioone, kes on oma tegevusega kaasa aidanud ja  panustanud abivajajate heaolu parendamisele.

Konkursil antakse välja kolm maakonna sotsiaalvaldkonna auhinda: aasta töötaja, aasta toetaja ja aasta tegu.

Aasta sotsiaalvaldkonna töötaja – tunnustuse eesmärgiks on väärtustada maakonna sotsiaalvaldkonnas tegutsevat isikut, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on panustanud valdkonna arendamisse ja on aasta jooksul silma paistnud erilise tulemuslikkusega.

Aasta sotsiaalvaldkonna toetaja – tunnustuse eesmärgiks on märgata ja tunnustada organisatsiooni või inimest, kes oma materiaalse panusega või vabatahtliku tööga on kaasa aidanud maakonna sotsiaalvaldkonna edendamisele.

Aasta sotsiaalvaldkonna tegu – tunnustuse eesmärgiks on märgata isiku, meeskonna või organisatsiooni ettevõtmist või tegevust, mis on oluliselt kaasa aidanud maakonna või omavalitsuse elanike sotsiaalse elukeskkonna rikastamisele ning täiustamisele.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 15.02.2023.

Tunnustuse korra leiad SIIT