Lääne-Viru maakonna vapimärkide laureaadid:
 

2019

Riho Hütt- panuse eest maakonna kultuurivaldkonna arengusse

Tõnu Paju- panuse eest maakonna majanduse, kultuuri ning spordi arengusse

Sven Neudorf- panuse eest maakonna riigikaitse arengusse

Andrejs Spridzāns- panuse eest maakonna koostöö ja majanduse arengusse

 

2018

Teenetemärke välja ei antud

 

2017 

Juhan Viise - panuse eest maakonna majanduse arengusse

Virge Ong - panuse eest maakonna hariduselu arengusse

Toom Kuusmik - panuse eest maakonna põllumajanduse ja ettevõtluse arengusse

Aarne Mäe - pikaajalise ning pühendunud töö eest maakonna sündmuste kajastamisel

Peep Veedla - panuse eest maakonna kultuurivaldkonna edendamisse

Tiina Pruler-Ild - panuse eest maakonna meditsiini arengusse

Jaak Läänemets - panuse eest maakonna majanduse ja maaelu arendamisse

Roger Ingemar Larsson - panus eest maakonna majanduse arengusse

 

2016 

Toomas Varek - panuse eest maakonna majanduse ja avaliku sektori arengusse

Marika Tint - panus eest maakonna kultuurivaldkonna arengusse

Gunnar Kotiesen - panuse eest maakonna sotsiaalvaldkonna arengusse

Anne Nõgu - panuse eest maakonna ettevõtluse ning haridus-ja kultuurielu edendamisse

Toivo Peäske - panuse eest maakonna kultuurivaldkonna edendamisse

Paul Black - hõbedane vapimärk panuse eest maakonna majanduse arengusse

 

2015 

Ott Licht - panuse eest maakonna majanduse arengusse

Väino Kaldoja - panuse eest maakonna majanduse arengusse

Jaak Vettik - panuse eest maakonna spordivaldkonna arengusse

Arvo Saul - panuse eest maakonna majanduse arengusse

Vaike Sein - panuse eest maakonna sotsiaalvaldkonna arengusse

 

2014

Merje Poom - panuse eest maakonna huvihariduse ja tervisespordi arengusse

Roman Kusma - panuse eest maakonna majanduse ja turismi valdkonna arengusse

Teet Soorm - panuse eest maakonna majanduse arengusse

Sven Ivanov - panuse eest maakonna majanduse arengusse

Hannes Mets - panuse eest maakonna haridusvaldkonna arengusse

Tapio Mäkeläinen - hõbedane vapimärk panuse eest maakonna kultuuri- ja turismivaldkonna arengusse

Evgenii Boiko - hõbedane vapimärk panuse eest maakonna majanduse arengusse

Toomas Suumann - panuse eest maakonna teatrielu arengusse

Victor Guzun - hõbedane vapimärk panuse eest maakonna kultuuri ja majanduse arengusse

Kyösti Olavi Manninen - hõbedane vapimärk panuse eest maakonna majanduse arengusse

 

2013

Jan Östen Owren - hõbedane vapimärk panuse eest maakonna majanduse arengusse

Lembit Kaljuvee - panuse eest maakonna avaliku sektori ja majanduse arengusse

Valdur Liiv - panuse eest maakonna kultuurivaldkonna arengusse

Katrin Tuttelberg - panuse eest maakonna tervishoiuvaldkonna arengusse

 

2012

Peep Vassiljev – panuse eest arengusse kohalike omavalitsuste valdkonnas

Sirje Kiisküla – panuse eest maakonna tervishoiuvaldkonda

Ülo Niisuke – panuse eest maakonna põllumajanduse arengusse

Erich Petrovits – panuse eest maakonna arengusse spordi valdkonnas

Olaf Leps – panuse eest maakonna kultuurivaldkonna arengusse

 

2011

Valli Lember-Bogatkina – kunstnik, pühendumise ja Lääne-Virumaa kunstis jäädvustamise eest

Ello Odraks – kultuuritegelane, pikaajalise panuse eest Lääne-Viru maakonna kultuuritöö arengusse

Mati Merirand – võrkpalli treener-pedagoog, pikaajalise tulemusliku töö eest Lääne-Virumaa spordi arendamisel

Eugen Õis – riigiametnik, panuse eest Lääne-Virumaa teedemajandusse

 

2010

Oleg Gross – tulemuslik ettevõtluse arendaja

Anne Tasuja – kauaaegne aktiivne omavalitsustegelane

Jakob Kiik – kauaaegne teenekas malepedagoog ja treener

Urmas Laht – tulemuslik ettevõtluse arendaja

Arvo Pärt - Lääne-Virumaal üles kasvanud ülemaailmselt tunnustatud helilooja

 

2009

Maie Orav - tantsupedagoog ja -looja, tantsuansambli Tarvanpää juht

Raivo Helm - teenekas metsandustöötaja

Ants Leemets - SA Virumaa Muuseumid juht

Einar Vallbaum - AS-i Lajos omanik, Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni (ERAA) president

 

2008

Üllar Saaremäe - SA Rakvere teatrimaja kunstiline juht

Odette Kirss - SA Virumaa Muuseumid kauaaegne vanemteadur

Ermo Sepp - Sepa seakasvatustalu omanik

Aleksander Nikolajev - AS Kunda Sadama direktor

 

2007

Anti Puusepp - OÜ Palmse Mehhaanikakoja juht

Aili Taal - Roela mahemesinik ja külaelu edendaja

Igor Tõnurist - etnograaf, folklorist, mitme Viru säru kunstiline juht

Taimi Parve - aktiivne keskkonnakaitsja

 

2006

Heiki Hallik - AS Hallik tegevdirektor

Tõnu Krooben - OÜ Laekvere PM juhataja

Tauno Suurkivi - Lääne-Virumaa Päästeteenistuse direktori asetäitja

Viive Aamisepp - Rakvere Teatri näitleja

 

2005

Indrek Klammer - aasta tegija majandusvaldkonnas

Karl Mäesepp - aasta inimene sotsiaalvaldkonnas